Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meghibásodás szempontjából...

S.M.J. kérdése:

Meghibásodás szempontjából melyik a tartósabb, a hagyományos asztali PC, vagy a laptop?

Figyelt kérdés
Több okból ki kell cserélnem 8 éves asztali gépemet, de nincs közvetlen tapasztalatom a laptopokról.
2013. dec. 17. 07:42
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Először is,hogy feltöri valakinek a faxebookját valaki,attól nem ő a hülye hanem aki feltörte,bár már tudom is ki volt az,az egyik osztálytársam volt az,azóta nem is beszélek vele.

És nem 2 milliós hanem 2000ft-os hűtő,igazad van véletlen e-t írtam utánna :)

De amúgy a CPU hűtő az 7 ezer volt :)

P.O.C

Megint egyet értek veled :D

Igaz munkámál hát nem nagyon jó,és az ágyas hasonlat is jó volt :)

Bár én mondjuk munkába nem is vinnék,annyi lopos ember van hogy az nem igaz,tisztelet a kivétel :)

2014. jan. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

"Először is,hogy feltöri valakinek a faxebookját valaki,attól nem ő a hülye hanem aki feltörte,bár már tudom is ki volt az,az egyik osztálytársam volt az,azóta nem is beszélek vele. "


Ó, de bizony. Nyilván nem a facebook szervereit törte fel, hogy megszerezze a jelszavad, hanem te voltál olyan béna, hogy trójais, vírusos gépen beírtad a jelszavad. Legalább egy feladatkezelőben megnéznéd, milyen folyamatok futnak, ha már idegen gépen írod be. Ha meg küldött neked egy programot és azt telepítetted a sajátodra, hát ahhoz is ugyanúgy gratulálok..

Esetleg annyira gyenge volt a passwordöd, hogy kitalálható, vagy felírtad valahova, ezek szintén a lámaság legalja.

2014. jan. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Hát azt nem tudom hogy törte fel,de nem is érdekel akkor is milyen barát az,aki feltöri a fészemet és beír mindenkinek elég csúnya szavakkal,akkor már ne én legyen a hülye már elnézést!

Program meg nincs a gépemen,és vírus sincs rajra mert 2 virusító is fut a gépemen és minden hónapban átfuttatom az egész rendszert :)

De amúgy nem tudom mért ilyen bunkó modon írsz,nem alszol elehet mert sokat kockulsz? Vagy esetleg csak itt nagy a szád az elrejtett fórumneveddel?

2014. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Jah meg persze tök logikus hogy oda ülök egy idegen géphez és le ellenőrzöm az egész rendszert mert olyan paranoiás vagyok...
2014. jan. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Nincs 10 másodperc megnézni az idegen gépet. Ha tudod, hogy kell. Ha nem, akkor meg miért szólunk hozzá hardware témához?

A párhuzamosan 2 vírusirtó mondjuk már amúgy is elárul.

2014. jan. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Az egyik virusírtó nem annyira nagy szám,vagy is az avast szerintem nem úgyhogy ezért van rajta még egy virusírtó,de ha érdekel leírom neked...
2014. jan. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Egy jó tanács, ne használj két vírusirtót mert keresztbe verik egymást.Én kérek elnézést hogy elindítottam ezt a lavinát és a nyakadba szakadt.Mellesleg lehet asztali gép mellett is görnyedni.Jogod van jobbnak tartani a laptopot mint az asztalit vannak érvek mindkettő mellett.

Előny kisebb fogyasztás-hátrány az akku(nem örökös)

Beépített billentyű-tapipad-kis monitor:orvosolható mind külsővel de akkor már minek a laptop.

Inkább ezeket ecseteltem a kérdezőnek.

2014. jan. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

"Beépített billentyű-tapipad-kis monitor:orvosolható mind külsővel de akkor már minek a laptop. "


Bár a kérdező esetében tényleg felesleges a laptop, na de az, hogy íróasztalon is használom a gépet, sőt legtöbbször ott, az nem jelenti azt, hogy nincs szükség a hordozhatóságra is. Nem kell görnyedni amiatt, mert laptopom van. És persze nem vagyok egyedi eset, rengeteg informatikus kolléga használja így a laptopját, de biztos mind hülye, hogy nem asztali gépet használ, és cipeli, ha vinni kell valahová...

2014. jan. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Hát annyira nem baj,szerintem jó érvelni vagy hogy ki hogy látja,csak nekem igazából az nem tetszett hogy nem megfelelő hangemben írtad de mostmár minden rendben,viszont lehet igazad van a virusírtokról úgyhogy akkor letörlöm az avastot,nod 32-öt meg rajta hagyom :)
2014. jan. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!