Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől melegszik túl a videókár...

Mitől melegszik túl a videókártyám?

Figyelt kérdés
GIGABYTE Nvidia Geforce GTX 550 1GB GDDR5 Ti super overlocked videórártyám van.Alapjáraton 32 fokos mikor egy "komolyabb" játékkal játszom:Battlefield Bad company II (Full HD,Full graff) felmegy 90fokra és a windows leáll (gondolom hogy ne égjen le a vga).Mi okozza ezt?Bad companyt eleve bírnia kéne mert megvan az 50 fps stabilon maxon,szóval sztem nem azzal van a gond.
2013. dec. 23. 22:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Egy AMD Athlon II X4 3.7Ghz Turbo van mellete + 4gb ram
2013. dec. 23. 22:21
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam már azt is,hogy levettem a gépház oldalát és egy 70cm es minőségi ventillátort állítottam oda és csumára nyomtam.Már "jeges" volt minden de mégis ez lett a vége.
2013. dec. 23. 22:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet tele van porral a VGA, az nagyon sokat dobhat a hőmérsékleten, szinte fűti a kártyát. Ha nem ez akkor, meg szereld le a hűtést és nézd meg, be van-e száradva a paszta. Ha igen cseréld.
2013. dec. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!