Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri egész számítógépet...

Megéri egész számítógépet venni, vagy csak részenként érdemes?

Figyelt kérdés
Mivel nem értek hozzá, ezért jobb lenne nekem egészben megvenni egy viszonylag jó, akár játékra is alkalmas gépet. Az alap dolgokat még meg tudnám mondani, de a kisebb alkatrészeket nem, és hogy mindez kompatibilis legyen. És még azt kérdezném, hogy milyen jó boltok vannak? Múltkor megkérdeztem, de az összes válasz interneten rendelős bolt volt, egy igaziban viszont segíthetnének is nekem, hogy mikből rakjam össze. És megéri netről rendelni? (ipon, pcx)

2014. jan. 6. 12:00
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Kösz a választ,

Úgy olvastam, az AMD gépek nem olyan jók, mint a másik, pontosabban tönkremehetnek. És én 5-10 évre akarok gépet venni, ez is megvan már vagy 8 éve, pedig már akkor sem volt valami jó. Amásik nem lenne jobb?

És nem kell több memóriát, több darabra osztva venni a több magos gépekhez?

Milyen operációs rendszer legyen benne? Én az XP-t szeretem, a 7-es állítólag sokkal jobban megterheli a gépet. XP-t viszont nem lehet választani. Vagy jó, ha van telepítő cd-m?

Az alaplapból ez a típus nincs fent, csak F2A85-UP4.

2014. jan. 16. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!