Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segítség melyik jobb? nemértem?

Segítség melyik jobb? nemértem?

Figyelt kérdés

szóval komplett gépet szeretnék venni és 300.000 keretem van rá.

itt van az egyik lehetőség : [link]


Másik : [link]


nem értem szinte ugyanolyan a kettő mégis az egyiknek kiló méterekkel jobb videokártyája van valami ami az egyikben megvan a másikban nincs hogy ugyanaz az ár? vagy valamit nem vettem észre? Sőt a jobb vidikárttyáshoz még hangkártya hálókártya és billentyűzet,egér is van? Ezek szerint lehet h csak a boltok árazásának különbsége? vagy valami nincs az egyikben?(azért csak 250 ért néztem mielőtt belekötnétek mert monitort is akarok még venni)



2014. jan. 8. 20:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Puskával könnyebb kirabolni egy embert.

Inkább hallgass azokra, akik itt összeraknak neked néhányat.

2014. jan. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mert nagyot vesztek ha ezeket megveszem így mintha összerakosgatva veszem meg?
2014. jan. 8. 20:15
 3/16 anonim ***** válasza:
A másodikban nincs SSD.
2014. jan. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
fos mind a kettő.
2014. jan. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
És egy ssd mennyibe fáj bár gondolom a mostani gépemben is van ami oda is jó lehet de az annyira sokba kerülne?
2014. jan. 8. 20:18
 6/16 anonim ***** válasza:
Mivel Inteles, NVidiás konfigot szeretnél, abban sajnos nemtudok segíteni, de biztos vagyok benne, hogy kitalálnak valamilyen költséghatékonyabb megoldást.
2014. jan. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mitől vagy Te abban annyira biztos, hogy a mostani gépedben van SSD, ha azt sem tudod hogy mi az?
2014. jan. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
azabaj h igazából olyat kerestem ami amd proci és nvidia kártya de olyan komplett gépet nemtaláltam sehol de ha tudtok linkelhetnétek:)
2014. jan. 8. 20:20
 9/16 anonim ***** válasza:
Úgy látszik a szakik már vagy alszanak, vagy még mindig a kocsmában ülnek eme kései órán.
2014. jan. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Teno ***** válasza:

Alkatrészenként rakj össze gépet, ne egybe!!

Sokkal jobb és olcsóbb gép lesz belőle

2014. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!