Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem "buknék" a windows 8-al?

Nem "buknék" a windows 8-al?

Figyelt kérdés

Jelenleg xp-m van és inkább internetezésre (youtube, flash játékok, stb. nekem úgy 5 ablak átlagban futni szokott), filmnézésre, munkára kellene a windows 8.

A konfigurációm:

-core 2 duo e4300 proci

-2,5gb ram

-256 mb 2.0 vga

Elsősorban a szép külalak és kezelhetőség miatt kellene a windows 8. Van értelme felrakni? Utána visszalehet rakni az xp-t ha nem jó?



2014. jan. 9. 19:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Amúgy ez megfigyelhető az MS -nél, amióta nem a 2 már korai nyugdíjazott alapító hozza a döntéseket, hanem a részvény tulajdonosok. Bármihez nyúl az MS az instabil komplikált lesz.

Pl. A 8.1 -el sok olyan hardver se kompatibilis amivel még a 7 -es, sőt még a sima 8-as is az volt.

Vagy mióta megvette a skype -ot, és maga fejleszti, rengeteg problémája van főleg a 6-os verziótól.

Nem indul, nem működik a kamera, vagy eltorzult képet ad, vagy épp offline -nak jelzi a partnereknek, és nem kapja meg az üzeneteket, amíg nem hívják, vagy ír rájuk...

Most felvásárolta a Nokia -t, már előre félek, mi lesz a régi minőségi készülékeket gyártó cégből, mely Android megjelenéséig a vezető volt a szoftveres és hardveres újdonságok bevezetésében.

2014. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"mint írtam nem csak saját kis szubjektív véleményem.

Úgy az emberek 90% -ra igaz, akinek már volt dolga vele. "

Nem tudom, hogy te honnan tudod mindenki véleményét róla, érdekes. Az, hogy a fórumokon sokan már csak divatból is fikázzák(már kijövetel előtt is ásták el és akkor tuti szidni kell) nekem sok minden csak nem érv(és ha már csak egy ember is mást mond "a mindenki" hatályát veszti).


"Nem véletlen, hogy a piaci részesedése alig 10-12% pedig már 1,5 éve piacon van,"

A piaci részesedés kit érdekel? Akkor ezek szerint mai napig az XP a legjobb rendszer mert a legnagyobb a paci részesedése(persze ez már nem igaz, a 7 pár %-al letolta)?

A "kis" szeletet meg magyarázza elsősorban, hogy 7-ről semmi értelme váltani. Aki már megvette a 7-et, nem fog megint kicsengetni pénzt a 8-ért mert nem éri meg neki, nem kínál olyan újdonságot(vagyis kínál, de azoknak ma még sok szerep nem jutott).


"Gondolom egy burokban élsz, és nem hallasz, látsz kritikákat mikor átlag user pl. keresi a startmenüt, és vissza kerül a startképernyőre. xĐ"

Az hogy elsőre nem minden egyértelmű az tiszta, meg kell szokni, ki kell tapasztalni mi merre. Ezért se adok azokra a véleményekre akik használták max pár órát és nekik nem kell, "sz*r mert..." Erre példaként elég csak benézné a múltkori OS piaci részesedéses cikkhez IT Cafén.


[link]

kb mindent elárulnak a hozzászólások, olyan hit vita ez mára(de hol a 90%?), a már már mesélt de nem látott érvekkel. Mindenki használja amit akar amondó vagyok és mindenki hadd döntse el maga, hogy neki mi tetszik...

2014. jan. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Viszont kérdezőhöz visszatérve mielőtt válasz kipróbálásra is akár és legjobb esetben se akarsz elcseszett órákat nézd meg a hardvereid kompatibilitását az OS-el
2014. jan. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
windows 8.1 et ajánlom jobb mint a 7 es és egyetértek a 2 es válaszoloval.
2014. jan. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Végül letöltöttem és egyszerűen imádom,, nagyon jó. :)
2014. febr. 9. 17:36
 16/18 anonim ***** válasza:

"Végül letöltöttem és egyszerűen imádom,, nagyon jó"

izlések és ficamok, egy dolog vigasztal és reménnyel tölt el, hogy Win9 -re vissza sztornózza az MS ezt a metrós baromságot. :-)

A gyermeteg ablak stílusból is vissza hozza a win7 -ben megszokott aerósat, és win8 -as appok, hagyományos windows ablakokban (is) fog futni.

Még a start képernyőt kéne átimplementálni a desktop BG -re, és már is használható kis OS lesz :-)

2014. febr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Akinek tetszik használja, ennyi.
2014. febr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Én nekem sokkal jobb a win8 mint a win7 sokkal gyorsabb mindenben, nem váltanék vissza win7re.
2014. febr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!