Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A problémám a következő:...

Sikooo kérdése:

A problémám a következő: DS-LINK WR301ND routerem van. Internetem T-Home. Jelszó mentes volt. Hamar beléptem admin-admin kombóval a router menüjébe, majd a Security beállításoknál átírtam "valami" password-öt AAA111-re. De miért nem működik?

Figyelt kérdés

Azóta sincs jelszó a routeren, és nem tudok belépni a menübe, Reset gomb benyomása után pittyeg és tovább adja a jelet, akkor sem jó. Mit tegyek?

- Mivel hirtelen akartam megváltoztatni a jelszót azt sem tudtam konkrétan mit írtam át, de a reset és az áramtalanítás sem hozott eredményt.

- Szeretném jelszavazni, bár a sok fal miatt az utcán már nagyon nincs jel, de fő a biztonság.



2014. jan. 23. 15:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt még hozzáfűzném, hogy nem pittyeg, hanem villognak a ledek rajta, tévesen fogalmaztam, és a fő probléma, hogy a menübe azóta semmivel sem tudok belépni, se az admin-admin nem jó, se az admin - AAA111, valami mást írhattam át és emiatt nem működik a dolog. A reset főképp a probléma, hogy az miért nem megy?
2014. jan. 23. 15:53
 2/6 anonim ***** válasza:

hát a reset ,az egy rafinált dolog,mert mindenki másképpen tudja ,

-én így szoktam : a bekapcsolt routeren benyomva tartom a reset gombot 30 másodpercig ,

2014. jan. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ugye a router a szolgáltatótól kapott ADSL modemre van kötve. Azt is resetelnem kéne, vagy nem? Nem nagyon tudom az összefüggéseket, hogyha esetleg a routert resetelem, azt meg nem, akkor mi is lesz valójában.
2014. jan. 23. 16:00
 4/6 anonim ***** válasza:

én a modemhez még nem nyúlnék,

-csak a routert állítanám be újra,jól,

2014. jan. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy sok weboldalt olvastam, de ilyen router-ről szóló fórum is kevés van, főleg ilyen problémával. Még mindig nem sikerült a dolog. Benyomom a reset gombot 30mp-re, villognak utána a ledek ahogy kell, majd beírom az ip címet böngészőbe, admin-admin páros volna a belépéshez szükséges default téme, erre kiírja hogy: Wrong password
2014. ápr. 12. 09:55
 6/6 P.O.C. ***** válasza:

Azért nincs róla infó, mert egy teszkó gazdaságos ipari hulladék. Legközelebb ismert márkát válassz, aminek van normális termék támogatása. Lehet drágább lesz 10-20% -al, de ilyenkor legalább nem szopsz vele.

Még kézikönyv sincs róla sehol letölthető formában.


De hogy mondjak valamit a problémával kapcsolatban is: A legtöbb routernél általában addig kell nyomni a reset gombot, míg az összes led egyszerre kivillan rajta. Utána azonnal el kell engedni.

Ha csak kicsit nyomod, azzal nem értsz semmit, mert akkor csak simán újraindul és kész, de a gyári beállítások nem állnak vissza alaphelyzetbe.

2014. ápr. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!