Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez jó videokártya?

Ez jó videokártya?

Figyelt kérdés

Ugyértem elfut rajta fullon a BF4, Black Flag, meg az új gamek? :)

[link]



2014. jan. 29. 13:33
 1/7 halalfalo ***** válasza:

Ha 36 ezerért szeretnéd ott megvenni, akkor inkább ezt vedd:

[link]

2014. jan. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és ez elvinné a fent említetteket maxon? :3
2014. jan. 29. 13:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Na azért ésszerű határok között gondolkodjunk,BF4 hez minimum 50k-s VGA kell,egy jó proci meg egy gyors ram se árt.
2014. jan. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

értem :) egyébként erre tudnátok nekem válaszolni?

azvan hogy egy ideje nemjó a gépem mer tkikapcsol a monitor...ma leszedtem az oldalát és megnéztem h megy e minden ventilátor aztán röiddel a bekapcsolás után más hangja lett kiirta hogy monitor going to sleep és a videokártyára erősitett venttilátor leállt :(

2014. jan. 29. 13:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ajánlom akkor hogy fordulj egy ilyen dolgokkal foglalkozó fórumhoz,webhez stb ahol tudnak segíteni,itt sok választ nem kapsz! De egyébként meg lehet elfutna maxona zon a kártyán a BF4,de hogy minimum 30 FPS legyen rajta hááát,főleg a multiba hátrány.
2014. jan. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm a válaszokat :)
2014. jan. 29. 14:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Elfutnak és nem kell a 2gb elég az egy 1gb is, keress rá neten assassin's creed 4 hd 7790
2014. jan. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!