Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lett vele adott egy 4-5...

Mi lett vele adott egy 4-5 éves fujitsu siemens fekvőházas gép dual core2 2x2.6ghz 1gb ram 256mb vidikari áram szünet volt miközben ment és utána nem akart reagálni a bekapcsolásra?

Figyelt kérdés
Viszont ha össze záram a táp zöld + fekete kábelét a táp elindul viszont ha ugyanezt ugy zárom össze hogy a alaplapon van a csati általában semmi reakcio de néha elindul és megy a következő leálitásig utána általában ujbol nem indul? és menet közben minimálissan álitgatja a táp a táp hütő venti fordulat számát folyamatossan hol fel- hol le de csak minimálissan szerintetek táp vagy alaplap?
2014. febr. 4. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:

ha csak táp volt, akkor is már annyi megrongálta az alaplapot hogy mind kettő...

Áram szünet esetén célszerű kihúzni míg nem lesz újra állandó áram ellátás, mert vissza kapcsoláskor túlfeszültség lehet, ami megöli az elektronikus hardvert, és senki nem téríti meg így keletkezett károd.

2014. febr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ezért érdemes venned túlfesz elleni konnektort, mert ez már kuka, nekem is ment nagyon régen galyra így gépem.

Ilyen szempontból jobbak a laptopok, mert azok máshogy szedik az áramot, menet közben is le lehet őket húzni...Csak laikus vagyok ne kövezzetek meg nagyon, ha hülyeségeket írtam :D

2014. febr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

notesz adapteren is elfüstölhet egy erőtejesebb túlfeszültség esetén.

(De akkor a notesz lesz a legkisebb gond, mert valószínűleg minden elektronikus eszközt gajra vág.)

2014. febr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!