Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új laptopom miért nem írja a...

Új laptopom miért nem írja a mondat első betűjét?

Figyelt kérdés

Már volt vele már probléma is, kicserélték a monitort és a vinyot. Akkoriban még a space gombot se nyomta, néha ez is megjelenik még..most meg, ha valahova el kezdek irni egy szoveget pl. keresőbe, vagy szövegszerkesztéskor új mondat új sorba, az első betűt kihagyja.

Win 8 van, office 2007-es.

Ezen kívül még baromi lassú az oldalak betöltése is (van pár előre telepített butaság is, Norton, etc)



2014. febr. 5. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
A Norton kegyelenül lelasítja a gépet. Használj Nod 32-t.
2014. febr. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszi. A nortont vegul is nemtelepitettem, megprobaltam leinstallalni a vezerlopulton keresztul, de meg mindig vannak maradvanyai es latom is a task managerben, ha le akarok loni valamit..
2014. febr. 5. 14:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a másik hibálya a nortonnak nehéz tőle megszabadulni. A programot már rég letörölted és még valami összetevője mindíg zabálja a memóriát. Próbáld valami Uninstall programmal.
2014. febr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Es ez lenne a hibaja annak, hogy nem irja az elso karaktereket, vagy hogy nem erzekeli, lenyomtam a space-t?
2014. febr. 5. 19:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem de, meghálálja a géped ha megszabadulsz a Norton-tól.

Komresszorral fújd ki a billentyűzetet hátha csak koszos. De ha azt írod hogy új akkor inkább vidd vissza ahol vetted és vagy csinálják meg vagy adjanak újat. ( Sajnos kifogtál egy gyárihibás gépet )

2014. febr. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi. Sajnos nem talaltam modot, hogy megszabaduljak tole..csak norton backup -ot, de az inditaskor mar nemfut, letiltottam. Uninstallalni nem lehet.
2014. febr. 6. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!