Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyibe kerülhet az alaplap...

Mennyibe kerülhet az alaplap javíttatása?

Figyelt kérdés

Én is kezdek az alaplapra gyanakodni, megérné megjavíttatni, vagy inkább venni egy újat?


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__5..


Mostanság az internetem is bekapcsolástól számítva olyan 1-2 órán belül elmegy, a tálcán jelzi, hogy van net de mégsincs, újra kell indítanom ahhoz a gépet, hogy megint legyen.


Ezek a fagyások, kékhalálok windows 7 rendszeren fordultak elő, most windows8-am van, legutoljára játék közben egyszer csak valami hibával kikapcsolt a gép (nem kékhalál, mert olyan nincs win8-on, de hasonló) Utána mikor visszakapcsoltam teljesen belassult, sötét háttér, az ikonok egyenként töltődtek be, szóval az egész rendszer belassult valamitől, felújítottam a windowst, ez azt jelenti, hogy semmi nem tűnik el róla, legalább is filmek-játékok megmaradnak de újra kell rakni a programokat, videókártyát, játékokat, szóval mindent. Kicsit bonyolult ahogy ezt leírtam, most az internetes problémával küszködök, Google Chrome van a gépemen, de van ,hogy az is állandóan összeomlik, és ez is szerintem hardveres problémára utalhat mert többszöri rendszer újratelepítés után is fenn állt ez..néha rá jön és összeomlik, most jól működik, de valami baja mindig van és ez már hosszú ideje így megy, ahogy írtam vinyó csere után is fenn áll a probléma.



2014. febr. 8. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
újat szerintem jobban megéri venni mint javíttatni
2014. febr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
en azert megneznem a ramokat is, esetlek ha ismerosod hasonlo ramokkal (gondolom ddr3), akkor kerj kolcson egyet es ugy is teszteld le
2014. febr. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ramok tesztelve, semmi hiba.
2014. febr. 8. 16:43
 4/5 anonim ***** válasza:
nem forrósodik a LAN kártya chipje ? az alaplapon?
2014. febr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla, amióta BIOS frissítést csináltam jól működik.
2014. febr. 11. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!