Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A felsorolt laptopok közül...

A felsorolt laptopok közül melyik éri meg a legjobban? (BŐVEBBEN LENT)

Figyelt kérdés

Üdv! Elsősorban itthoni netezésre, zenehallgatásra, filmnézésre és néha 1-1 játékkal való játszásra kellene a laptop (ilyen játékra gondolok pl, hogy: NFS The Run, Mafia 2, GTA IV, stb.). Ha a játékok teljesen alacsony grafikán mennének az is jó lenne! Személyes tapasztalatokat is oszthattok meg!

Íme a laptopok:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!



2014. febr. 27. 20:29
 1/8 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne! :)
2014. febr. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Lenovo G505 de az elég lassú, a többivel pedig minőségi problémák vannak.Mire kell a laptop és mekkora a kereted ?
2014. febr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amúgy a felsoroltak közül egyik sem jó játékra
2014. febr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Leírtam hogy mire kell... "Elsősorban itthoni netezésre, zenehallgatásra, filmnézésre és néha 1-1 játékkal való játszásra kellene a laptop (ilyen játékra gondolok pl, hogy: NFS The Run, Mafia 2, GTA IV, stb.)". A maximális keret (de az már tényleg maximális) olyan 115 ezer Ft.
2014. febr. 28. 15:27
 5/8 anonim ***** válasza:
115ért nem kapsz olyan laptopot amin megfelelően futnának ezek a jétékok
2014. febr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És ha leszámítjuk ezeket a játékokat (sok szabadidőm úgysincs...), akkor jó gépeknek minősülnek ezek? Akkor melyik a legjobb választás?
2014. febr. 28. 15:41
 7/8 anonim válasza:

Én tuti a [link]

Ezt a gépet venném meg.

Lehet hogy a processzor csak 2 magos. (És igen, egy erősebb, újgenerációs I3 is erősebb ennél mert az 2+2 magos), de van benne 4 gb ram + NVIDIAŸ GeForceŸ GT 720M 2GB DDR3 nagyon jónak számít. Nekem egy gt 630m-em van, de az is sok játékra jó. (gta 4 pl. full hd, de szinte minden lowon, de megy, nekem a videókártyám a leggyengébb láncszem, de neked a procid lesz az, esetleg kérdezd meg hogy van-e erősebb procis és/vagy nem lehetne-e kicserélni)

Aki a samsungra vagy a hp-ra azt mondja hogy jó laptopokat csinál, az ássa el magát.

Samsung maradjon a telefonoknál, a hp meg húzza le magát a wc-n...

Ha laptop akkor lenovo vagy asus.

2014. márc. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 Rossz az anyagminőségük,nagyon könnyen horpadnak, a legkisebb nyomásra is, olyan gyengék mintha tejfölösdobozból gyártották volna őket
2014. márc. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!