Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy laptopnak mennyi a várható...

Egy laptopnak mennyi a várható átlag élettartama?

Figyelt kérdés
mondjuk: lenovo g 500s i5 stb... hány év amíg minőségileg teljesítményileg jó? Köszi, remélem érthető a kérdés.

2014. márc. 2. 17:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

""Lepontozni én is tudok""


Megsúgom neked,én nem pontoztalak le. Érvelni én is tudok,saját tapasztalat.A tesómnak már 7 éves van meg az msi laptopja,azóta sincs semmi baja.

2014. márc. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
*éve
2014. márc. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de mutasd már meg, mit olvasol te, hogy a híresen szar acereket dícséred, a delleket meg szarozod?:D Lefogadom pár hülye üres fröcsögéséből indultál ki.:P
2014. márc. 3. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
31%-tólmit vársz ?..
2014. márc. 3. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Tehát akkor a Lenovo, az a biztos?
2014. márc. 3. 11:30
 16/23 anonim ***** válasza:

"Ne haragudj, de mutasd már meg, mit olvasol te, hogy a híresen szar acereket dícséred, a delleket meg szarozod?:D Lefogadom pár hülye üres fröcsögéséből indultál ki.:P"


Az előbb említettem 2 oldalt is. Vagy azok nem téged igazolnak,tehát nem veszünk róluk tudomást, ugye? :$

A "hiresen szar" Acer most lesz hatodik éves, és a világon semmi baja. Ja, hát nem fut rajta a Call of Vérpistike legújabb rókabőre, azonban szerencsére mellette még ötezer más dologra jó.

Vélhetően ha 300 ezres árkategóriásat vettem volna, az is bírta volna ennyi ideig, sőt, még tovább is.

2014. márc. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, Lenovo,acer,asus,hp,dell jó márkák szvl igen :)
2014. márc. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
A Dell-ellentábornak üzenném, hogy van egy kb. 10 éves Dell laptopom (Inspiron széria) és a mai napig nagyon szépen megy, sőt valamikor onnan torrentezek és nem egyszer kitoltam vele a Cod 4-et is akár. ;)
2014. júl. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Szomszédom HP-s, még Vistaval eladott laptopja kb 8-9 éves, azóta már volt rajta neki XP, Windows 7 és még most is tökéletesen működik.

Anyumnak szintén hp-s van, most 4 éves. Nekem pedig Samsung, ami szintén a 3. évet tapossa.

Nyilván attól függ mennyi pénzt tudsz rá költeni, de sztem nemmuszáj megvenned a legdrágább, legmárkásabb laptopot ahhoz, hogy egy hosszú élettartamú darabhoz juss. :)

2014. júl. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Az Acer laptopok tényleg nagyon jók, bár attól függ, mire akarod használni...mai modern játékokra kevesek lesznek, igencsak mélyen kell a zsebedbe nyúlnod, ha erre akarod használni.

Az MSI és a Dell laptopok pedig tényleg fosok, ilyet ne vegyél.

2018. jan. 18. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!