Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen nyomtatót vegyek?

Milyen nyomtatót vegyek?

Figyelt kérdés
Ez most fontos lenne. Leginkább arra használnám, hogy oldalakat nyomtassak ki, ami a suliba kell, például könnyebb lenne a tételeket megtanulni, ha meg lennének együtt papíron, meg néha scannelés... ennyi. Amit a TESCO-ban lehet kapni nyomtatókat, úgy 11-12 ezerért azok jók? Mire kell figyelni? Milyen nyomtatási technológiával rendelkező nyomtatót vegyek, aminek viszonylag nem drága a "fenntartási" költsége? Még nem volt nyomtatóm, azért kérdezem... :)
2014. márc. 4. 15:24
 1/2 anonim válasza:

Üdv! Én is már két éve karácsonyra vettem magamnak a Tesco ban egy Epson SX235W típusú nyomtatót, és nagyon meg vagyok vele elégedve! A scannelés eléggé gyors, a nyomtatásra sem kell sokat várni. Van rajta wifi is, de én usb n keresztül használom. Én is iskolai dolgokra alkalmazom a legtöbbet, de CD borító nyomtatására is tökéletes. Az eredeti gyári patronja drága bele, amikor legutóbb néztem, 13,000 Ft volt bele a teljes garnitúra, az összes szín. De Újpesten találtam egy tintapatronos boltot, és 5,500 Ft-ért vettem meg bele az összes színt, persze a patron utángyártott, de állítom, hogy a nyomtató teljesítménye megegyezik az eredetiével. A nyomtató szoftvere figyelmeztet arra, hogy az utángyártott patronok a nyomtató meghibásodását okozhatját, de ez csak egy marketing fogás! Sajna a patronokat újratölteni elvileg nem lehet, mert chipet is kell rajta cserélni.

Szerintem remek termékelemzést írtam le :D

Röviden, csak ajánlani tudom az Epson SX235W multi nyomtatót!

Üdv!

2014. márc. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Én Canon-ban vagy HP-ban gondolkodok, arról sem írnak rossz véleményt... :)
2014. márc. 4. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!