Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ismeri fel az üres...

Miért nem ismeri fel az üres lemezeket az DVD író?

Figyelt kérdés

Olyan lemezt beolvas amin már van valami,de az üresre nem reagál.(néha a kurzor átvált a lemez ikonra hogy beolvas, de várok és semmi)

Próbáltam már másik lemezzel CD/DVD/DVD RW, másik olvasóval, másik író programmal, másik géppel, másik Op.rendszerrel, de ugyan az a probléma mi lehet a gond?

Köszi előre is a válasz!



2014. márc. 8. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Leírásodból most én azt olvastam ki hogy neked sehol semmilyen gép semmiféle dvd iró/olvasó semmiféle üres lemezt nem olvas be sehol.És ráadásul akármilyen operációs renszerrel próbálkozol.Parafenomén vagy gondolom.
2014. márc. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 P.O.C. ***** válasza:

"..Próbáltam már másik lemezzel CD/DVD/DVD RW, másik olvasóval, másik író programmal, másik géppel, másik Op.rendszerrel.."


Ezzel a lehetséges összes kombinációt felsoroltad, amivel ki lehet zárni a hibát. Mivel az összes teszt negatív volt, így ezt csak viccen kívül csak Scully és Mulder különleges ügynökök tudnák neked kinyomozni.


(Vagy csak szimplán nem értesz hozzá).

2014. márc. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam hogy kizárom a hibákat egyenként, de a már kiírott lemezt viszi igazából így nem lehetne hibás ÉS MÉGIS szóval tényleg nem tudom mi lehet a hiba és ennyire béna nem vagyok, de kösz
2014. márc. 10. 08:54
 4/7 anonim ***** válasza:
:D :D vírust kaptál be!
2014. márc. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem hinném, mind a két gépre az egyik Offline :)
2014. márc. 14. 15:39
 6/7 P.O.C. ***** válasza:
Offline gépek is kaphatnak vírust. Adathordozók is lehetnek vírusosok.
2014. márc. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy azért nem ismerte fel az üres lemezeket semmi, mert ÜRES?


Ha a Windowsod kiírja, hogy Üres CD, akkor érzékelte. És a kedvenc íróprogramoddal írhatsz rá.

2018. jan. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!