Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek az alábbi jelek...

Szerintetek az alábbi jelek alapján mi baja lehet az Epson DX4450 készülékemnek?

Figyelt kérdés
Szóval használtan vettem egy ezresért az alábbi készüléket ami ment is rendesen de egy ideje valami megkattant benne és a következőket produkálja ( de azt tudni kell hogy a nyomtató része nem megy és csak a lapolvasó miatt vettem meg szóval amit be szkennelek azt egy másik nyomtatóval nyomtatom ki... ) szóval ilyeneket csinál hogy van hogy villog rajta minden led és nem tudok szkennelni még ki nem szedem az összes patront belőle aztán egy idő után megint megkattan és vissza kell őket rakni hogy menjen a lapolvasás aztán még olyat csinál hogy ha beszkennelek valamit pl egy szöveget akkor vagy úgy olvassa be hogy mikor kinyomtatom a másik nyomtatóval akkor olyan mint ha legalább 3x nyomtattam volna ugyan azt egymásra vagy úgy szkenneli be és úgy tudom kinyomtatni hogy a lap túloldalán lévő szövegek vagy képek is látszanak és nem csak az amit alapból be akartam olvasni... meg nem tudom normálisan kinyomtatni az ezzel beszkennelt dolgokat legyen az JPEG vagy PDF formátumban mert vagy sokkal kissebbe nyomtatja az eredetitől vagy akkorába hogy lelóg a lapról... a nyomtatónak amivel ezeket kinyomtatom semmi baja mert amit más beszkennel azt rendesen ki tudom nyomtatni meg ha bármit nyomtatok kristálytisztán nyomtat nem úgy mint ha én látnék rosszul...

2014. márc. 12. 10:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!