Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Projektor belső lencséjét...

Projektor belső lencséjét hogy lehet takarítani?

Figyelt kérdés
Amikor állítom a fókuszt, akkor szinte teljesen élesen látszik a por a belső üvegen, ami kiélesítve a képest, a fehér részeken kis foltosodást okoz. Ez házilag valahogy kitakarítható(vagyis szétszedhető)?
2014. márc. 19. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. márc. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat vártam, nem hasonló tartalmatlan trollkodásokat.
2014. márc. 19. 19:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Sosem volt még kezemben projektor, de úgy logikus, hogy ha valami belső alkatrészt meg akarok tisztítani és nem férek hozzá kívülről, akkor szétbontom a cuccot, amíg ki tudom venni, megtisztítom, aztán összerakom.


Nem hiszem, hogy szétszedhetetlen lenne egy projektor. Ha mégis az, akkor jöhet #1-es tippje. :D

2014. márc. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

csak azért kérdezem, hogy megpróbáljam-e én kiszedni a csavarokat, és megpróbáljam-e szétszedni?

Ennyi erővel az is lehet, hogyha szétszedem, akkor az életben össze nem tudom rakni úgy hogy normálisan működjön, mert speciális cuccok kellenek hozzá. DE ha valaki oylan elolvassa, aki már csinált esetleg ilyet, akkor az megmondja a tutit.

2014. márc. 19. 19:36
 5/5 A kérdező kommentje:

kérdésem megválaszolta önmagát, pont ez a tipus van:

http://www.youtube.com/watch?v=A_wgbnArcu8

2014. márc. 19. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!