Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel IGP-n (Haswell GT1...

Intel IGP-n (Haswell GT1 esetünkben) lehet-e "valahogy" olyan élsimítást aktiválni, amivel a körvonalak lépcsőssége legalább enyhül, és a távoli, már nem folytonos vonalak egybefüggő (bb) nek látszanak?

Figyelt kérdés
Az inteles gpu beállítások közt csak FSAA felülbírálás van, az "valahogy" nem elég hatékony. Valami tweaker vagy ilyesmi nem tud ezekkel kezdeni valamit? Elég jó kis GPU, megérdemelné már, hogy "emberszámba" vegyék ilyen téren is! :)

#GPU #élsimítás #IGP #MSAA #antialias #fsaa
2014. márc. 27. 15:27
 1/2 soccerway ***** válasza:

"Elég jó kis GPU"


Szerintem ezt elírtad :) Emberszámba veszik, de csak azok akik nem játékra használják.

2014. ápr. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tény, hogy a Haswell IGP volt a kegyelemdöfés a 20000Ft alatti videókártyák piacának, és azért ez nem kis szó. Pár évvel ezelőtti játékok egészen jó felbontásokban, közepes (vagy régebbiek afölötti) grafikával mennek, csak az a fránya lépcsősség ne lenne! Nem nagyon tudom megjegyezni, melyik antialiasing melyik, és azt se, hogy a driver vagy a játék felelőssége-e inkább, mindenesetre half life 2-ben találtam olyat, hogy MSAA, ami 4x-re állítva már egész szép vonalakat eredményez, és csak alig megy lejjebb az átlag fps, mindez 1080p-ben. :D
2014. ápr. 3. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!