Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem lehet bekapcsolni a...

Nem lehet bekapcsolni a számítógépet! Mit lehet tenni? Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
A következő helyzet áll fenn: Ha be akarom kapcsolni a gépet, semmi más nem történik, minthogy egy pillanatra felvillan a bekapcsolást jelző LED, ezek után csak a ventillátorok (lassú) pörgését hallani, egyébiránt semmi más életjelet nem mutat. Az elmúlt pár napban már jelentkezett az a probléma, hogy "nem indult pöccre", azaz kétszer kellett megnyomnom a gombot, hogy elinduljon. Arra gyanakszom, hogy valami csúnya dolog történt a tápegységgel, és csak remélni tudom, hogy ennek nem esett semmi más áldozatául. Thoughts?
2014. ápr. 9. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen táp van benne?
2014. ápr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

FSP Group ATX-350PNR


Elég valószínű, hogy azzal van a baj, mert most már nulla reakció a szgép részéről arra, hogy megpróbálom bekapcsolni.

2014. ápr. 9. 11:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Leírnád még a többi hardvert is?

Eddig a tápra gyanakszom én is..

2014. ápr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Pontosan mi érdekel még?


Az alaplap egy ASUS P5GC-MX/1333, van egy Gf 9600GT videókártya, 1+2GB DDR2 RAM (szerintem ez most nem igazán jelentős), és.. nemtudom mit szeretnél még tudni.

2014. ápr. 9. 12:51
 5/8 A kérdező kommentje:
Oh, és az alaplapon semmilyen sérülést, kiégést, hasonlót nem látok, lehet, hogy egy tápcsere megoldja a problémát (bízom benne)
2014. ápr. 9. 12:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy a táppal lesz a probléma, próbáld meg egy minőségibb kölcsön táppal beindítani és azért nézesd át egy hozzáértővel, hogy jól van-e összerakva a gép.
2014. ápr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kölcsöntáp sajna most nemigen játszik, max vehetek egy másikat zsákbamacskára.... Amúgy a gép kb 5 éve van jól összerakva, szerintem nem azzal van a probléma :D
2014. ápr. 9. 13:27
 8/8 anonim ***** válasza:

5 év az nagy idő, nem kizárt hogy meghibásodott valami, főleg a tápra gyanakszom.

Hát figyelj szánj most rá 10-12 ezret és veszel egy minőségibb tápot, ami jó lesz később is egy új konfighoz akár.

2014. ápr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!