Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy HP Pavilion dv6700-as...

Gazsika66 kérdése:

Van egy HP Pavilion dv6700-as laptopom valamilyen geforce videokártyával ( úgy emlékszem) Most összeraktam és nem ismeri fel videókártyát meg alaplapot sem:S Újra szétszedem mire figyeljek? Melyik kábelt nem tehettem jól vissza?

Figyelt kérdés
eddig semmi baja nem volt többször szétszedtem mert sajnos képernyője érintkezési hibás illetve ventilátort portalanítani.

2014. ápr. 22. 06:39
 1/1 laszlobak ***** válasza:

Ellenőrizheted, hogy nem tört-e el egy csatlakozótű, a szalag kábeleket (innen meg nem mondom, hogy melyiket gyötörhetted meg)ha mindkét oldalról ki tudod húzni, szakadásmérővel egyenként le tudod ellenőrizni, hogy nem szakadt-e meg egy vezetékér.


Az a baj, ha meg is találod a hibát, akkor futhatsz egy szakboltba, hogy szerezzék be neked, lehet, hogy az alaplapon kell forrasztani, annak sem eshetsz akármilyen forrasztópákával.


Egy becsületes, jó szervizes pár ezer forintból megoldja a problémádat. Nekem is hasonló HP gépem van, évekig kínlódtam vele, egy szalagkábel cserével a közelmúltban 2 eFt-ért minden megoldódott a hiba.

2014. ápr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!