Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Használt számitógép vásárlásná...

Használt számitógép vásárlásnál mire kell odafigyelni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 22. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden műkődik-e, alkatrėszek állapota, minősége, TÁP, arányosság.
2014. ápr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mennyiért akarsz venni? Belinkelhetnéd és akkor megmondom, hogy megéri-e és mit érdemes cserélni benne.
2014. ápr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Max 30 000ft-ért. Még nem tudom milyet szeretnék.

Táp ot cserélni kell majd?

2014. ápr. 22. 11:51
 4/8 anonim ***** válasza:
30-ert nem fogsz tul jo gepet kapni, az is biztos... kb. mindent at kell nezni, gyanus pl. ha van benne halozati kartya ugy, hogy az alaplapon is van (valszeg tonkrement, es potoltak), a ventillatorokat se art ellenorizni. az alaplapon a kondenzatorokat meg kell nezni nincsenek-e felpuposodva. merevlemezt NE vegyel hasznaltat, ha kedvesek az adataid.
2014. ápr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Használt merevlemez esetében kérj az eladótól HDD Sentineles képet.
2014. ápr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Torrentezéshez, san andreas multiplayerhez, hd fimnézéshez. netezéshez kell.
2014. ápr. 22. 12:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Első körben én kérnék egy 3-4 napos vagy 1 hetes próbagaranciát az eladótól. Én is így szoktam adni, mert ha számomra ismeretlen a termék, vagy teszteletlen, akkor lehet benne hiba, ha meg én használtam, akkor tudom hogy nincs baja.


Hardverekre tudnék kisregényt írni, talán tényleg jobb lenne az, hogy egy hozzá értő néz körbe neked hardveraprón.

2014. ápr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lajtai László ***** válasza:

Itt nézz körül

[link]

[link]

2014. ápr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!