Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Erre a configra milyen Linux jó?

Erre a configra milyen Linux jó?

Figyelt kérdés

Processzor: AMD Sempron 2800+ (1,61 GHz)

RAM: 192 MB



2014. ápr. 26. 11:06
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Azért van köze a kérdéshez, mert a válaszoddal tulajdonképpen a tapasztalataidat öntöd egyfajta vélemény formába, nem? És innentől, mikor ezt megtetted a válaszod tükrözi a véleményed... De erről elmélkedhetnénk reggelig, ettől nem repül a cuccra Linux.


Inkább segítsünk a srácnak, ha igényli még :)

2014. ápr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Tehát te azt tapasztaltad, hogy a Xubuntunak elég 192 MB RAM?
2014. ápr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Ha csak annyi lenne a gépemben én kipróbálnám... Maximum nem jön be.
2014. ápr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
De bejön, mert jó :)
2014. ápr. 26. 20:35
 15/29 anonim ***** válasza:
Egyébként nem nekem kell segítened, én megvagyok a segítséged nélkül is. :)
2014. ápr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Erről ennyit :)
2014. ápr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Én nem akarok neked segíteni, csak nem értem a logikádat, miszerint a válaszunkkal a tapasztalatunkat öntjük egyfajta vélemény formába, de te ki sem próbáltad, amit leírtál.

Ennyi erővel bármit lehet ajánlani, maximum nem jön be.

2014. ápr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam pár Linuxot és pár konfigot, maradjunk ennyiben. Különben nem írtam volna... Nah szakadjál le rólam...
2014. ápr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
De a válaszod nem tapasztalat alapján írtad, hiszen nem tapasztaltad az adott körülményeket. Gyakorlatilag saját magadnak mondtál ellent.
2014. ápr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Leírom mégegyszer...


Sok konfigon kipróbáltam a Xubuntut. Voltak erős összeállítások, és voltak gyengék is. Sőt volt,amiben a RAM mérete bár 256 MB volt, de processzor függvényében gyengébb volt. Nekem nem okozott problémát. Mint számítástechnikában jártas ember, feltételezem ismered azt a dolgot,hogy nincsen két egyforma gép. Ezért kell kipróbálni, és igen, van hogy nem jön be.


De feltételezem, Te minden létező konfigot ismersz és minden Linuxot használtál már...Biztos ennek függvényében mersz másokat hazugnak, retardáltnak nevezni.


Nehéz lehet ekkora tudással élni :)

2014. ápr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!