Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Erre a configra milyen Linux jó?

Erre a configra milyen Linux jó?

Figyelt kérdés

Processzor: AMD Sempron 2800+ (1,61 GHz)

RAM: 192 MB



2014. ápr. 26. 11:06
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Dehogy használtam én mindent, ezért nem is állítom, hogy tapasztalatból beszélek. Ezzel szemben te ezt állítottad, hogy a válasz az tapasztalat vélemény formába öntve. Tehát gyakorlatilag magadat hazudtolod meg.
2014. ápr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
A másik pedig, hogy senkit nem neveztem retardáltnak. Hazugnak pedig egész egyszerűen azért, mert hazudott.
2014. ápr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Nekem írta, hogy retardáltnak meg hazugnak neveztem :)
2014. ápr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

#22!

#3 vagyok. Pedig retardáltnak neveztél, és hazugnak is.

Marha nagy intelligenciáról tettél tanulságot. Bravó!

Majd biztos egy ilyen tuskónak a véleményét fogadnám meg.

2014. ápr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Hát a kettő közül valamelyik igaz, ugyanis azt állítottad, hogy 2 lehetősége van és a Xubuntu nem fog menni. Mindkét állítás valótlannak bizonyult. Tehát

a.) tudod miről beszélsz és direkt hazudtál a kérdezőnek

b.) fingod nincs róla és próbálsz okoskodni, még keménykedsz is, hogy te évek óta linuxot használsz

2014. ápr. 27. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Nem hazudtam. A tapasztalataim alapján próbáltam válaszolni. Ha van ennél jobb lehetőség, akkor tévedtem. Te még sosem tévedtél? Pl amikor egy vitában (nem veszekedésben) azzal véded az igazad, hogy ütsz?
2014. ápr. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Hogyne tévedtem volna, előfordul mindenkivel. Csak ha nem vagyok biztos valamiben, akkor nem úgy adom elő, mintha az lennék. Te még meg is akarod magyarázni a baromságot, hogy "nem az xfce miatt kevés a ram, hanem az alatta futó ubi miatt".
2014. ápr. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
nekem írta szerintem
2014. ápr. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Tom Benko ***** válasza:

Na, beindult az okoskodás...

Javaslataim: Manjaro, Arch, Puppy, DamnSmall, Gentoo, LFS, bár utóbbi kettő elég sok jártasságot igényel.

2014. ápr. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!