Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A kínai MID Tablet PC-mnek...

A kínai MID Tablet PC-mnek letört az SMB bekapcsoló gombja és lemerült. Most hogyan kapcsoljam be? Ha rádugom töltőre akkor csak egy elemet mutat és fogalmam sincs, hogy hogyan kellene megoldanom, hogy végre használhassam.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 29. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerviz.
2014. ápr. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tengor ***** válasza:
Tanulópénznek jó volt. Legközelebb megbízható, minőségi darabot vegyél! (50 ezer Ft v. az felett)
2014. ápr. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hadd találjam ki, "idegállapotba vótá'" s nyomtad a gombot, mint süket a csengőt. :D

Ilyen kis p*csa gombot biztos, hogy kapsz vmilyen műszerész boltban vagy keress olyan márkájú rossz tabletet, amilyen a tied is, betört képernyős stb. tök mindegy, így akár a teljes kapcsolópanelt tudod cserélni, a szalagkábelt jellemzően nem fixre gyártják a kínaik, mert van rá egy "szalagkábel dugdosó" emberük. Első körben gyorsba bekapcsolhatod úgy, hogy szétszeded s zárod a két pint vmilyen fémes tárggyal.

Szétszedni plasztikkártyával, ált valamelyik csatlakozó aljzatnál könnyű megkezdeni, tuszkold be óvatosan a kártyát a hátlap és a káva közé, s óvatosan haladj végig körbe a kártyával, egyenként pattintsd ki a körmöket a hornyokból.


"tanulópénz" Jó vicc, ez az állandó szlogene a fanyalgóknak, akik lenézik a kínai cuccokat, miközben az övék is az, csak nem a szegényeknek adtak vele 1 marék rizst, hanem 100 marék rizst adtak 1 pofátlanul gazdagnak.

Meg kellene végre érteni, hogy a kínai tabletek, az ilyen lityi-lötyik is, amikre azt mondom én is, hogy messze nem kell menni vele, ár/érték arányban rendben vannak, most ne számoljuk rá az állam mohóságát, nézzük az árakat dollárban, ár/érték arányban mindegyik rendben van, nincs az, hogy drágán kapsz szart, kevés pénzért keveset, az van, ez tény, de átverve nincs senki! Azt mindenki vállalja, hogyha kintről vásárol, akkor a szervizelést maga végzi vagy kidobja...

Vannak már páran, akik erre specializálódtak az országban, mert megéri, érdemes keresgélni, ha nagyon bénák vagyunk a témában.

Osztom az utolsó véleményét abban, hogy magyar boltból vásárolva 50e forint alá nem szabad menni!

2014. ápr. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A gombot nem én törtem el, de már van egy ötletem h hogyan kéne megjavítani. A bátyámnak van egy törött, ugyanilyen tabletje. Abból kiszedem az épp SM nyomógombot és valószínűleg annak meg van mind a kettő lába (egy ilyen gombnak van 2 nagyon pici lába viszont enyémnek letört az egyik) azután már használható lesz.
2014. máj. 2. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!