Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ehhez a konfighoz elég egy...

ZONE_Master kérdése:

Ehhez a konfighoz elég egy 240w-os régi gyári táp?

Figyelt kérdés

Én nekem az a saját meglátásom hogy bőven kéne egy erősebb táp,de mivel az egész gép compaq-t ezért elég macerás az ügy..

igazából barátom nevébe írok mivel ő szeretne egy olcsóbb gépet összedobni..

most alapból van neki egy "régi" szétnyithatós hp copmaqt- gépe van miben az alábbi "cuccosok találhatóak:

egy 160gb-os seagate hdd,egy intel core duo E6750 processzor,és 2gb ddr2-es ram ha minden igaz,meg persze az alap gyári alaplap,meg a gyári 240w-os táp.

Ha a szemem nem csal ebbe a "kicsikébe" lehet rakni pci-e 16x-es csati amibe lehet tolni a videó kártyát..

az lenne a kérdésem hogy elég-e az a 240w-os táp?

mert én egy hd7770-es videó kari ajánlottam neki persze ha belefér,és a táp is elbírja,de szerintem képtelenség hogy az a 240w-os táp elhajtsa a "kicsikét".

Ti hogy gondoljátok,ha mégsem bírja el,milyen tápot ajánlotok?


2014. máj. 12. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyrészt ,mint le van írva régi ,tehát már itt kampec,ki tudja meddig húzná az a táp normális terhelés mellett is.

Egyrészt a táp jó eséllyel kilehelné a lelkét,ill. jóeséllyel vinné a többi hardvert is magával.

2014. máj. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
még így is necces videókártya nélkül hogy menne-e stabilan, de kártyával együtt nem fog menni
2014. máj. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!