Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen kártyát éri meg legjobb...

Milyen kártyát éri meg legjobban manapság játékra venni?

Figyelt kérdés

Mikor milyet?

Mikor AMD-t mikor nVidia-t?


2014. máj. 13. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Már elmúltak azok az idők, amikor lényegi különbség lenne a 2 márka termékei között. Mindkettő jó.
2014. máj. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi pénzed van rá.

R7 260X~30k

R9 270X~50k

R9 280X~80k

2014. máj. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De valamelyik csak jobb legalább csak 1 dologban, nem?
2014. máj. 13. 16:09
 4/7 A kérdező kommentje:

És mikor érdemes nVidia-t venni.

Én igazából csak a Physx meg a TXAA miatt hiszem jobbnak az nVidia-t, de hát nem értek hozzá, de ha az AMD-ben az nincs, akkor mitől jobb?

2014. máj. 13. 16:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Van amiben az egyik jobb, van amiben a másik. A két márka kb. azonos kártyái között nem túl sok a különbség, általában csak 1-2 dologban különbözik, de azok is nagyjából kompenzálják egymást.


Személy szerint én nvidiás vagyok, de csak mert a legelső gépeimben is azok voltak, megszerettem.


AMD-t annyiból nem szeretem, hogy eddig akárhány gépet újraraktam és AMD vga volt benne, mindig csak a sz*pás volt a driverekkel. Nvidiánál egyszerűbb.

2014. máj. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem AMD kártyáim vannak már 7 éve, és a driverek mindig teljesen jók voltak és most a Mantle is dob valamennyit a teljesítményükön.
2014. máj. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Régen nekem is AMD volt, nagyon bejött, de az utóbbi időben 2 nVidia-m volt.
2014. máj. 13. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!