Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a lehet a problema? Draszti...

Atisz kérdése:

Mi a lehet a problema? Drasztikusan keves FPS (Foleg WoT-ban) a gepem teljesitmenyehez nezve! Tobbi lenn!

Figyelt kérdés

World of Tanks-ba nagyon keves fps-em van, ilyen geppel:


Processzor: AMD FX-8350 (8 magos)(4000 MHZ)

Video kartya: Integralt 1GB-s ATI radeon 3100 HD

Fizikai memoria: 16GB DDR3 RAM (1600 MHZ)

Motherboard: GIGABYTE GA-78LMT-USB3

Winchester: Toshiba (1TB)


Egyszeuen akarmit probaltam vele semmi javulast, semmi valtozast nem tapasztalok! Hiaba probaltam "Game Booster" programmal amit sokan ajanlottak de semmi. De mondjuk feltunt hogy mas jatekban is "Kozepes" grafikan is szaggat a jatek "Magas" grafikan pedig jatszhatatlan! De a "WoT-ban" pedig "FULL LOW" grafikan jatszok, levett 3D-s megjelenitessel es 9-15 fps.


Regi gepem egy: Intel® Core™2 Duo Processor E6550

2.33 GHz

Video kartya: asus eah5450 silent 512mb

Fizikai memoria: 2GB DDR2 RAM (1333 MHZ)

Motherboard: GIGABYTE

Winchester: 1db WD 250GB , 1db Seagate 500GB


Ezen a gepen dupla annyi FPS-t produkalt a "World of Tanks" nevu jatek mint a fenn emlitett UJ szamitogepem.

Nem vagyok buta, valamilyen szinten jartas vagyok a dologban, de ez most nagyon kifogott rajtam!


Ha esetleg tudnatok valami megoldast es leirnatok nekem azt nagyon de nagyon megkoszonnem! :)


Udvozlettel: Kovacs Attila - Atisz



2014. jún. 6. 14:18
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Alaplapoknak általában van...
2014. jún. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!