Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mivel rosszabb a LED monitor...

Lostdrama kérdése:

Mivel rosszabb a LED monitor az IPS-nél? Játékra szeretnék venni egy viszonylag nagy monitort.

Figyelt kérdés
2014. jún. 7. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A led meg az ips nem zárja ki egymást... Kicsit olvass utána a témanak!
2014. jún. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ips-nek élethűbbek a színei és szélesebb a látószöge.

Egyébként + az előttem lévőnek.

2014. jún. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 halalfalo ***** válasza:
100%

A TN paneles monitor is lehet LED-es, ugyanúgy mint az IPS panelos.


Szerintem a TN panelre és az IPS panelre gondoltál.


Az IPS oldalról is éles képet ad, élethűbbek a szinei. Ma már nem is olyan drágák, mindenképp megéri.

2014. jún. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A LED a mai monitoroknál csak a háttérvilágítást jelenti. A LED-es háttérvilágítású monitorok vékonyabbak és kevesebbet fogyasztanak. Az igaz LED kijelzős monitorok (OLED technológiák) még váratnak magukra (ha van is, akkor nagyon drágán). Ahogy előttem is írták LED háttérvilágítású monitor lehet bármilyen panellal...ha belefér a keretbe egy IPS, akkor az jobb a színhűsége és a jobb betekintési szöge miatt.
2014. jún. 8. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Zavar van az erőben :D A panalek típusát nézd. Azok közül is az IPS-t éri meg megvenni. Nekem TN-em van, annyira nem szörnyű, de ha megint vásárlásra adnám a fejem biztos, hogy IPS-t vennék.
2014. jún. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!