Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol találok működő drivert...

Hol találok működő drivert Ati Radeon 9600-as videókártyához Windows 7-re (x86)?

Figyelt kérdés

A probléma adott. Innen letöltöttem a megfelelőt: [link]


Telepítés, majd restart után azt írja, hogy az illesztőprogram inkompatibilitás miatt le lett tiltva. Az eszközkezelőben sárga felkiáltójel...


A kártya már nem támogatott, ezért legacy driver kell hozzá (ezt találtam Google barátom segítségével), de a hivatalos oldalon nem találok erről semmit.


Tudom hogy nagyon gyenge kártya, nem is játékra kell, sőt Aero nélkül is meglennék, csak így az alap Windows-os driverrel (Szabványos VGA grafikus adapter) még a monitor natív felbontását sem tudom beállítani. Ennek következtében el van csúszva az egész kép, ráadásul elég homályos is...


Valaki tudna linkelni működő drivert (gyári vagy moddolt mindegy)? Nagyon megköszönném!



2014. jún. 8. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2014. jún. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen, eddig én is eljutottam, letöltöttem, teleptettem. De nem akarózik működni...


Az kimaradt a leírásból, hogy eszközkezelőben is próbáltam frissíteni a drivert, a telepítési helyet kiválasztva.

2014. jún. 8. 19:17
 3/10 anonim ***** válasza:
laptopod van?
2014. jún. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem, asztali gép. (nem mai darab)
2014. jún. 8. 19:35
 5/10 BM-Striker ***** válasza:
2014. jún. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 BM-Striker ***** válasza:
A 10.2-es Legacy driver-nak működnie kéne 7-en.
2014. jún. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Akkor valószínűleg én rontok el valamit... Amit linkeltél azt próbáltam már többször is, eredménytelenül.

Mitől lesz a driver legacy? (Azt tudom, hogy a régi, már kevésbé támogatott kártyákhoz van.) Telepítésnél kell valamit csinálnom a next-next-install-on kívül?

2014. jún. 11. 17:42
 8/10 A kérdező kommentje:

Ezt produkálta ismételten..

[link]

2014. jún. 11. 18:17
 9/10 BM-Striker ***** válasza:
Töröld fent lévőt (CCleaner-rel) és válaszd ki a legújabbat kézzel.
2014. jún. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ezt pontosan hogy tehetem meg?

Lefuttattam a CCleaner-t (sima tisztítás), majd újraindítás. Hol kellene kiválasztanom kézzel a megfelelő drivert? Az eszközkezelőben? Ha igen, ott hol?

2014. jún. 12. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!