Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A laptopsystemen olcsó, de jó...

A laptopsystemen olcsó, de jó laptop programozásra?

Figyelt kérdés

Lehetőleg minél olcsóbb 80k a maximum. Nagyon kéne mert most megyek egy koleszba. A programozás mellett még az alap zene, filmnézés stb is megmarad.


Nem a NASA gépét akarom programozni rajta szóval nem kell FULLHD és egyéb kijelzőszépség se. Ahardver viszont jó ha minél jobb.


2014. jún. 14. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:

80 ért csak használtat kapsz.

Én egy ilyet vettem.

[link]


Később cserélhető a kijelző érintősre

Nincs benne ventillátor.

Van benne dvd amit később ki cserélek optibay es ssd re.

Olcsó.


Full hd 3d blue rayt lejátszik.

Kicsit érezni winrarnál hogy gyenge a proci de kárpótol az akuidő. Mivel nincs benne ventillátor 6 órát tudok videót nézni róla. ssd vel majd mégtöbbet.

Visual studio elfut rajta bőven. Nem tudom később elég lesz e.Első éves programozáshoz elég.

2014. jún. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előző vagyok én + 2000 forintért úgy kértem hogy egy db 4gb-s ram modul legyen benne hogy később bővíthető legyen 8 ra.
2014. jún. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!