Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért csak az első (ház...

Miért csak az első (ház eleje) usbket ismeri fel a gépem? LEnt

Figyelt kérdés

Hali.

Van nekem egy wifi adapterem,pontosan egy tl-wn727n! Feltettem a windows 7 ultimatet, elötte windows xp volt,azon normálisan ment az alaplapi usb ről is. Windows 7 en beteszem hátulra, felteszem a drivert (ami jó xp hez, vistához, win7/8 hoz is), de ha hátul van akkor letiltja, és nem tud csatlakozni a routeremre. Viszont, ha előre dugom akkor semmi baja nincs, egyből csatlakozik.és van net.

Hátul van 4db USB2.0 és 2db USB3, akármelyikbe dugom sehogysem jó.


Alaplap Asrock 970 extreme 3. Kérlek segítsetek, hogy mit álítsak be, hogy hátsóról is üzemeljen.


Biztos lesz olyan akimegkérdezi, hogy miért nem jó elöl. Mert oda pendrive-t szeretnék dugni, meg amúgy is, hátul a heje.. :D



2014. jún. 19. 07:22
 1/4 Tengor ***** válasza:
Biztos, hogy minden drivert feltettél?
2014. jún. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen! Az alaplap telepítőlemezét használtam, és ott volt olyan funkció, hogy install all.
2014. jún. 19. 07:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Az volt a baj. Mindig az internetről kell letölteni a legfrissebb drivert.
2014. jún. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az alaplapi lemezen régi driverek vannak, míg a gyártó weboldalán mindig a legfrissebbek.
2014. jún. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!