Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv! 1500€ körüli...

PeetTheMonk kérdése:

Üdv! 1500€ körüli összegben szeretnék gamer laptopot vásárolni, tudna ebben valaki segíteni, tippet adni?

Figyelt kérdés
Többféle márkát megnéztem már, de mivel ez lenne az első laptopom így nem tudom mire kell odafigyelni vásárlás előtt. MSI, HP vagy Asus márkában gondolkozok de bármilyen másfajta ajánlást szívesen fogadok.

2014. jún. 28. 15:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Magyar honlap kell ?
2014. jún. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Vagy cak nevet mondjunk.
2014. jún. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Melyik weboldalról, vagy honnan szeretnéd venni? Mert lehet, hogy ajánlunk olyan laptopokat amiket a te országodban nem lehet kapni.
2014. jún. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ha jól számolom, ez 450k.

[link]

2014. jún. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen, azt kihagytam hogy jelenleg Németországban vagyok, itt az "otto.de", a "billiger. de" és az "amazon. de" foglalkozik ilyenekkel. Igazából nem honlapcímet keresek hanem egy konkrét konfigurációt ami ebben az árban megfelelő. Sokat megnéztem már, mindegyiknek vannak kisebb nagyobb gyengéi, egyedül a kijelző mérete nem számít mert úgyis tv–re kötve használnám.
2014. jún. 28. 15:56
 6/18 anonim ***** válasza:

[link]

De!

" úgyis tv–re kötve használnám.,,

Akkor minek laptop? Asztaliból sokkal(!!!) erősebb kijönne.

2014. jún. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anti paladin ***** válasza:

14"-os alienware 1550 eur.

[link]

2014. jún. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Anti.

Az az Alienware, közel sem olyan erős, mint az Asus. Komolyan GTX765M? Az Asusban GTX780M van. Meg van benne SSD is.

2014. jún. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
SoulElter az igaz hogy ebből az árból jobb asztali kijönne, de a mobilitás miatt a laptop fontosabb. Utazgatok elég sokat és gépházzal a hónom alatt furán néznék ki :D viszont tippet adhatsz asztalit illetőleg, hátha meggondolom magam :) a többieknek pedig köszönöm az eddigi válaszokat!
2014. jún. 28. 22:50
 10/18 anonim ***** válasza:
A magyar árakkal szívesen írok, de nincs kedvem szenvedni a német oldalakkal. Remélem megérted. :) Igy is megfelel?
2014. jún. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!