Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Eredeti Windows 8.1 DVD-t...

Eredeti Windows 8.1 DVD-t lehet másolni?

Figyelt kérdés
OEM verziót! Veszek egy eredeti Windows 8.1 dvd-t, akkor arról tudok másolatot készíteni?
2014. júl. 9. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tudsz, de inkább érdemesebb bootolható telepítő pendrive-ot csinálni. Az aktiváció az interneten keresztül zajlik, így "kalóz" Windows is lehet jogtiszta, ha megfizeted a licencdíjat és kapsz hozzá kulcsot.
2014. júl. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hátsz nekem az a tervem, hogy veszek egy eredeti win 8.1-et OEM, és azt lemásolom, egyszer, és a másoltról rakom ujra a gépet. Így 2 gépre is ujra tudom rakni az oem verziót, nem?
2014. júl. 9. 16:35
 3/10 anonim ***** válasza:

Az OEM-nél szerintem nincs lemez...

Hivatalos helyről kell majd letöltened.

2014. júl. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jah, és nem. Az OEM-et csak egy gépen lehet használni. Sőt, később elvileg gépet sem cserélhetsz alatta! (Szerintem az alaplapot nézi...)
2014. júl. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem. Az OEM egygépes licenc, egyszerre csak egy gépen lehet aktív. Ha felteszed egy második gépre és újraaktiválod, akkor az elsőt törlik a rendszerből és jön a visszaszámlálás és a felugró ablakok, hogy aktiváld a rendszert.


Ha több gépen akarsz Windowst használni, többet kell venned (annyit, ahány gép van). Van egy kisvállalati licenc (minimum 5 gép), de az nem tudom, mennyibe kerül és hogyan rendelheti magánszemély.

2014. júl. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2014. júl. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
értem, azt megtudja nekem mondani valaki hogy a gépszerelő ismerősöm aki a gépeket szoktani telepíteni is, ő milyen lemezzel rak ujra több , számtalan gépet? az milyen verzió?
2014. júl. 9. 18:28
 8/10 anonim ***** válasza:
nCore-webshop editiont használ :)
2014. júl. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem :D de most komolyan
2014. júl. 9. 19:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Újrarakni a bolti, eredeti, 1 gépes lemezzel is lehet. Aktiválni nem lehet azzal több gépen egyszerre. Ahhoz kell "ügyeskedni"...
2014. júl. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!