Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop -> Billentyűzet problém...

Laptop -> Billentyűzet probléma. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nos az lenne a problémám, hogy a laptop billentyűzetén sok gomb nem működik. Kitisztítgattam, de semmi változás. Aztán vettem egy másik billentyűzetet, azzal meg az nem működik, ami a laptopon jó. Magyarul "kiegészítik egymást". Néha változik a sorrend, jelen pillanatban javult a helyzet:

Az USB-s billentyűzeten most az {esc, 0, 1, q, a, y, Tab} gombok nem jók, a laptop billentyűzeten pedig {w, s, e, d, r, g, z, k, l, ő, enter} Ezt azért írtam le, hátha segít valamit.

Érintkezési problémára gyanakszok. Aki tud valami megoldást, az kérem írjon. Köszönöm.

-------------------------------

Fujitsu-Siemens Amilo Pi3540

-------------------------------

Egyébként ezelőtt a töltéssel voltak gondok. Már pontosan nem emlékszek, hogy mi volt, de a szerelő elmondása szerint valami a csatlakozásnál megégett egy kicsit. Azt mondták, hogy már nem biztos, hogy újra meg tudnák csinálni, ha elromlana. Ez a billentyűzet probléma nemsokkal ezután jelentkezett.


Köszönöm a segítséget!



#billentyűzet #laptop #Fu-Si Amilo Pi3540
2014. júl. 20. 13:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!