Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen alaplapot vegyek?...

Milyen alaplapot vegyek? 25000FT. -ért Milyen számítógépházat vegyek? 10000-12000 FT-ért Milyen tápegységet vegyek? 10000-12000 FT-ért 500-550W legyen

Figyelt kérdés

2014. júl. 22. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:

A legfontosabbat jegyezd meg : Tápegységen NE spórolj. Vegyél FSP Hexa vagy Chieftec CTG sorozatot. Nekem is épp egy Chieftec CTG 500W 80P tápom van (elvileg egy FSP Hexa lett volna, de az alsótápos házamba rövidek lettek volna a kábelei.)

Meg páran mondják a Cooler Mastert, de arról nem tudok nyilatkozni, nézz utána mit írnak róla !


Alaplapot azért nem írok, mert írok egy márkát és biztos lehurrognak.... Igazából ebben úgy dönts ,hogy keress utána részletesen,ha ajánlanak valamit és nézd meg hogy ki mit ír róla. Egyébként még azt is hozzátenném,hogy akármelyik márkát is választod , mindegyiknek van gyengébb példánya, lehet pont te fogod ki a legrosszabbat. Például feltételezzük ,hogy ajánlanám az Asrockot, vagy a Gigabyte-ot de mind2-ről megoszlanak a vélemények(nekem eddig még egyetlenegy alaplappal sem volt problémám, volt már 2 asrock, 2 MSI és egy Gigabyte-om)...Az Asusra meg azt mondják,hogy feleslegesen drága, de ez is relatív dolog :D

2014. júl. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 BM-Striker ***** válasza:
Inkább mondd meg mid van már meg és mennyit költenél a gépre összesen.
2014. júl. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 BM-Striker ***** válasza:

Alapalakokat márka alapján nem lehet megítélni.


Minden gyártóak megvannak a többé-kevésbé jól sikerült szériái.



Egyébként azt is jó lenne tudni, hogy milyen processzorhoz kéne a lap.

2014. júl. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Intel-core i3

AMD Radeon HD6670 ezt később cserélem de még 1.5 év

Jelenleg codegen a számítógépház meg a táp is úgy tudom!

Az alaplapom meg Asus P8H61-M LX3.

A proci és a vidikártya marad!

Csere alaplap, számítógépház és táp.

2014. júl. 22. 13:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges 1155-ös lapot 1155-ösre cserélni, hacsak nem hiányzik róla valami, amire szükséged lenne. Inkább várj még vele procicseréig.


Ház: Coolermaster N500

Táp: FSP Hexa+ 500W

2014. júl. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mostani alaplapom szar!

1155-ös procit fogok venni i7-est

2014. júl. 22. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!