Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Letöltöttem a nvidia geforce...

Letöltöttem a nvidia geforce 7 seriers-t fel telepítettem és nem engedi bekapcsol az aero-t ez miért van? A videó kártyám Nvidia Geforce 7300 le

Figyelt kérdés

2014. júl. 30. 10:14
 1/8 P.O.C. ***** válasza:
Ennek a kártyának támogatni kell az Aero -t. Lehet rossz drivert töltöttél le. Szerezd be az Nvidia oldaláról: [link]
2014. júl. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De a Windows 7 em alapbol fe telepít mindent telepítéskor
2014. júl. 30. 11:22
 3/8 A kérdező kommentje:

Régen jó volt az aero a barátom kűldött egy linet amit a CMD be kellett be irni ujra indítani a gépet és már jó volt az aero már próbáltan a Net start uxms -t az se jó a videó kártyámnak a vezérlő pultja ezt irja ki: Az nvivdia megjelenítási beállítások nem jeleníthetők meg és meg ezt is rija: jelenleg nem csatlakozik meg jelenítő az nvidia GPU hoz

ez mit jelent ?

2014. júl. 30. 11:25
 4/8 P.O.C. ***** válasza:
A Windows 7 nem rak fel magától csak egy általános, butított drivert, ezért kéne a hivatalos driverrel próbálkoznod.
2014. júl. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De nem rég töltöttem le az nvidia oldaláról a drivert de nem jó
2014. júl. 30. 12:16
 6/8 P.O.C. ***** válasza:
Akkor valami baj van a kártyával, vagy a oprendszerrel, amit feltelepítettél.
2014. júl. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A rendszerrel semmi baj szerintem a videókártyával van baj

Szerintem vennem kell egy ujjat

2014. júl. 30. 13:10
 8/8 A kérdező kommentje:
Most már jó szerintem egy integrált kártya volt rajta azért nem volt jó de találtam egy kódot a neten az be másoltam a Paracssor ba és ujra indítottam a gépet és jó
2015. jan. 1. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!