Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A bioson belül nem tudom...

Doxazma kérdése:

A bioson belül nem tudom megnyitni a sub-menüt. Valaki ötlet?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy HDD regenarotor nevű programot annak a reményében, hogy javít valamit azon a hibán, hogy letöltéskor I/O hibát. A program nem tud minden hibát kijavítani mialatt fut a windows tehát beléptem bios-ba boostoltam egy usb-re. Eddig rendben is volt de nem tudom megnyitni a sub-menu-t. A válaszokat előre is köszönöm.

2014. aug. 4. 03:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Húzd ki a pendrive-ot, aztán indítsd újra a gépet.
2014. aug. 4. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 csacsi2 ***** válasza:

HDD regenartor -t egyszer használtam, formázhattam utána a lemezt! Így nem tudom ajánlani a használatát. Használd a Hard Disk Sentinel-t! Vagy egyszerűen a chkdsk-t parancssorból a hibás szektorok javítására!


I/O hibát a merevlemez vezérlő is okozhatja esetleg másik program/vírusírtó ami ugyan azt a portot használja (foglalja)!

input/output hiba lehet a merevlemez fizikai hibája, vagy adatkábel hiba is! ezt is megtudhatod a HDSentinellel (SMART). S.M.A.R.T adatok a mérvadóak!

2014. aug. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszön a válaszokat. Sikerült futtatni SMART hiba volt és kijavította. A HDD sentinel is fennt van szerinte 0%-ról 17-%ra vitte a kondíciót és tényleg megoldott egy-két problémát én ajánlanám nyugodt szívvel.
2014. aug. 4. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!