Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lassan, rosszul reagál az...

Lassan, rosszul reagál az egér! 1 hete vettem egy egeret. kolink KBV2U08 tegnap gép ujjra inditás óta nem mindig reagál az első vagy dupla kattintásra ha egy ablakot probálok arréb húzni elengedi majd huzza tovább. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Probáltam win7 x64 en,Win8.1 en.

Több USB vel is probáltam ugyan az a probléma.



2014. aug. 17. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Az egér beállításoknál (Vezérlőpult, Win8.1 alatt nem tudom hol van pontosan) kapcsold ki a beragadó egérgombok vagy a ClickLock nevű szolgáltatást.
2014. aug. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam de ugyan az a baja hogy hol reagál a dolgokra hol nem az ablak arréb huzás csak a hiba egyik része ha bele akarok kattintani egy chat ablakba akkor töbször kell kattint gatnom hogy reagáljon pl FPS játékokban ha fojton kattintva lövök akadozva lő.elnézést a rossz fogalmazásért.
2014. aug. 17. 20:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Másik egered van? Próbáld azzal. Szerintem az egér élettartama véget ért.
2014. aug. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!