Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik WIFI adapter a legjobb...

Melyik WIFI adapter a legjobb jelenleg?

Figyelt kérdés

JÁTÉKRA!


Ami jó árba is van. Volt 2 TP-LINK nem tudom pontosan a típusukat és mind a 2 ratyi volt, mert ugye én gamerkedem csak multiplayerben, és fontos hogy ne laggoljak a net miatt. Viszont itt rendszeresen elkezdett zúgni valami az adapterben és akkor net laggom volt, ez mind a 2 adapterben előfordult. Ez gamere alkalmatlan és nagyon idegesítő. Ilyenkor előjön a hírhedt packet loss is. Kábel megoldással tökéletes minden, de ez nekem nem optimális így nem tudom használni szóval csak ez a megoldás jutott.


Kérem valaki adjon valami olyat ami normális, nem laggoltat, jó, alkalmas multiplayer játékokra is.


Előre is köszönöm!


2014. aug. 18. 12:47
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Vagy amit a gépbe rakok PCIE az esetleg jobban működne? Mert nekem eddig mind USB-s volt. Ajánljatok bármit csak tökéletes legyen játékra.
2014. aug. 18. 12:48
 2/13 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyenem volt de volt mikor magától elkezdett zőgni és akkor szakadozott az internet tehát laggoltam.


Szerintem játékra alkalmatlan meg amúgy is...

2014. aug. 18. 12:56
 3/13 anonim ***** válasza:

Itt van 2:

Az olcsó:

[link]


A drágább:

[link]


A különbség csak annyi, hogy a drágábbik 300MBpssel is tud menni, az olcsóbb pedig csak max 150-nel. Szerintem bőven elég az olcsóbbik.

2014. aug. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja, még annyit, hogy a PCIe helyeket felesleges ilyenekkel lefoglalni. Elég csak a sima PCI.
2014. aug. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Wi-fi soha nem lesz alkalmas vérgamerkedésre, pár MMO-val vagy casual játékokkal el lehet szórakozni ilyen kapcsolaton is, de ha valami bezavarja a jelet, akkor ilyen lesz, egyáltalán nem biztos, hogy az adapterrel volt a baj. Ha kábelen nem megoldható, esetleg powerline (elektromos hálózaton) vezetett megoldást érdemes kipróbálni.
2014. aug. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Erről a powerlineról írnál kérlek? Nem tudom mi ez de lehet ez lesz a megoldás.
2014. aug. 18. 13:20
 7/13 A kérdező kommentje:
Látom hogy 2 dolgot kell a konnektorba kell dugni, de hogy hogy adja az internetet nem értem.
2014. aug. 18. 13:22
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahol a modem/vezetékes router le van rakva, ott a lakás áramhálózatába egy adapteren keresztül "bevezeted" a netet, majd bármelyik tetszőleges fali aljzaton "kiveszed" belőle.
2014. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Értem. És a kapcsolat mennyire jó? Tehát nem szakadozik?


Online FPS multiplayer játékokhoz jó, hogy ne laggoljak?

2014. aug. 18. 13:31
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A Wi-fi és a kábeles megoldás között van, de ha nem vagy sóher kiadni pénzt egy jó darabért, meg fog felelni a te igényeidnek.
2014. aug. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!