Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik WIFI adapter a legjobb...

Melyik WIFI adapter a legjobb jelenleg?

Figyelt kérdés

JÁTÉKRA!


Ami jó árba is van. Volt 2 TP-LINK nem tudom pontosan a típusukat és mind a 2 ratyi volt, mert ugye én gamerkedem csak multiplayerben, és fontos hogy ne laggoljak a net miatt. Viszont itt rendszeresen elkezdett zúgni valami az adapterben és akkor net laggom volt, ez mind a 2 adapterben előfordult. Ez gamere alkalmatlan és nagyon idegesítő. Ilyenkor előjön a hírhedt packet loss is. Kábel megoldással tökéletes minden, de ez nekem nem optimális így nem tudom használni szóval csak ez a megoldás jutott.


Kérem valaki adjon valami olyat ami normális, nem laggoltat, jó, alkalmas multiplayer játékokra is.


Előre is köszönöm!


2014. aug. 18. 12:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Na szerintem megfogom venni, köszönöm az infót erről még sosem hallottam, talán megtörik az "átok" hogy laggolok. Még 1x köszönöm!
2014. aug. 18. 13:41
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk mielőtt kiadnál bármire is pénzt, én megnézném közvetlen a modem/router után kábelre kötve a net minőségét, mert lehet az is, hogy a netszolgáltatónál van a hiba.
2014. aug. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Kizárt. Ha telefon wifiről megy a pc net akkor semmi lagg nincs sosem tökéletesen működik. Csak ez nem lehetséges egésznap hogy telefonról menjen.
2014. aug. 18. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!