Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gép felbontásával lenne...

Zs Máté kérdése:

A gép felbontásával lenne problémám? Részletek lent.

Figyelt kérdés

A felbontás néha (mostanában egyre gyakrabban) magától átáll 1920x1080-ról 1024x768-ra. És az egészben az a szuper hogy nem lehet visszaállítani (nincs a képernyőfelbontásnál 1600x1200-nál nagyobb). Némi adat a gépről: Op. rendszer: Windows 7 Ultimate 64bit, Videokártya: ATI HD7770 1gb RAM: Kingmax 8GB DDR3.

Szerintetek mi okozhatja a problémát? Egy újratelepítés megoldaná? Vagy ki kell cserélni a videokártyát?



2014. aug. 19. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Így látatlanban nem tudni.

Videókártya drivered gondolom fel van rakva.

Én azt próbálnám újrarakni.

2014. aug. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja azt nem mondtam hogy már próbáltam újrarakni a drivert. És nem oldotta meg. :(
2014. aug. 19. 23:40
 3/6 anonim válasza:
100%

Üdv!

Ha a kártya Driver nem oldotta meg egy újratelepítés biztos! ;)

2014. aug. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az nem lehet, hogy a videokártyának van baja? Mert ha a rendszernek lenne baja akkor mindig rossz lenne, nem csak néha. Nem?
2014. aug. 19. 23:48
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

Windows újratelepítés biztos segít.

Ha az sem oldja meg a problémádat, akkor nagyon valószínű a hardveres probléma.

2014. aug. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor megpróbálom újratelepíteni. Ha nem sikerül megoldani akkor még majd jelentkezek. De azért megkérdezem az informatikusunkat is. Köszi a gyors válaszokat mindenkinek. :)
2014. aug. 19. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!