Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Catalyst Control Center hiba...

Catalyst Control Center hiba esetén mit tegyek?

Figyelt kérdés

A régi videókártyámat kicseréltem egy sapphire hd 2400 pro tipusura, és valamiért a catalyst mindig hibát ir ki, hogy nem inicializálodott és nincs aláírva (eredeti ati honlapról lett letöltve)... Minden újrainditásnál érzékeli az új videóvezérlőt az xp de drivert nem talál neki. Próbáltam már egymásután 3x is telepíteni uninstall nélkül mer néhány fórumon ezt is írták de lófasz. Próbáltam már ATI Control Panelt is feltenni de az sem akar müködni. A ccc telepítése után egyébként minden ikonja kint van csak rákattolok és semmi nem történik. Win xp +sp1-2-3 +.net3.5-ig +directx9.0c fent van...


A win xp most lett újratelepítve és frissítettem is már...


2010. jan. 15. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Uninstall de totál, a registry-t is takarítsd ki fixre.

2. ccc feltelepítése

3. ha a ccc ne megy fel, akkor csak a drivert tedd fel. ennyi.

2010. jan. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

töltsd le a microsoft oldaláról a net framework 2.0-át,

amd.com-ról töltsd le a legfrissebb driver-t és jó lesz.

2010. jan. 16. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mint írtam a .net framework 3.5ig fentvan mivel még anno nemvolt kérte és feltettem, szóval azzal nemlehet baj.
2010. jan. 16. 11:34
 4/4 A kérdező kommentje:
SIkerült! Annyi volt, hogy AGP-s driver kelett nempedig PCI-s. :)
2010. jan. 18. 04:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!