Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Csak HP billentyűzet?

Csak HP billentyűzet?

Figyelt kérdés

Sziasztok


A mostani billentyűzetem nagyon rossz már, szétvan kopva stb,amúgy is régi, viszont próbáltam hozzá 2fajtát, amit a gép nem ismert fel/nem volt jó.Az egyik ismerőstől lett elhozva, ott működött, itthon is másik sz.gépen jó volt, itt fel sem ismerte.Aztán vettünk egyet újonnan, azt már igazából felismerte, tehát érezte, hogy bevan dugva, de mindig sikertelen volt a csatlakozás, vagy is nem lehetett használni, aztán egyszer csak ha kihúztam és vissza dugtam, hogy újra megpróbáljam, már fel sem ismerte.Másik gépen tökéletesen működött.

A mostani billentyűzetem HP.Ezek szerint csak HP féle billentyűk jók a géphez?


Holnap mennék Pestre, ti mit ajánlotok? Ahogy néztem a HP fajták 5-6K ftbe kerülnek, és nincs is mindenhol.

Az Euronicsben tudnak vajon segíteni?



2014. aug. 24. 21:43
 1/4 CspCsj ***** válasza:

Ugyanolyan volt az összes kipróbált billentyűzet csatlakozója, mint a jelenleginek? Vagy más az alakjuk?


Balra a Pentium gépek előtti AT csatlakozó, jobbra PS/2 csatlakozó (az utóbbi években kezdik már ezt is lehagyni)

[link]


USB-s csatlakozó, az új gépek általában csak ilyen csatlakozót fogadnak:

[link]

2014. aug. 25. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindkettő USB-s volt, és a jelenlegi is az.
2014. aug. 25. 08:15
 3/4 CspCsj ***** válasza:

HP márkájú a gép is?

USB-nél az okozott már zavart, ha az előlapi és hátlapi USB csatlakozókat ugyanoda köti a gyártó. Ekkor ha hátra és előre is bedugsz USB eszközt akkor az egyiket nem ismeri fel, vagy ledobja. De az is lehet, hogy az USB csatlakozó hibás. (de akkor egyáltalán nem ismer fel semmit azon az USB porton)

2014. aug. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, hp márkájú a gép is.

Voltam a Media Marktba, ott is elmondtam, azt mondta a csávó, hogy ilyen nem igazán van, majd mondott egyet, és ez tökéletes.Azért köszönöm a segítséged.


A válaszaidra kapsz zöld felfele mutató nyilat, bármi is jelentsen ez :D

2014. aug. 25. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!