Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv. Múlt hét óta a gépem a...

Üdv. Múlt hét óta a gépem a következőt csinálja. Megnyomom a bekapcsoló gombt, ledek égnek, hangja a szokásos, de a képernyő sötét marad. Mi lehet vele? Javítás esetén, a meghajtokon lévő adatok megmaradnak?

Figyelt kérdés

2014. aug. 25. 09:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Milyen vidokártyád van? :-)
2014. aug. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 kata kata ***** válasza:
100%
Alaplapi elemed(bios elem) megfelelő feszültségű?Asztali pc?Laptop?
2014. aug. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Inkább: milyen tápod van? Mivel egy rossz minőségű táp tönkreteheti akár a videokártyádat is.
2014. aug. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Esetleg lehet még vezeték probléma is. Próbáld ki másik monitorral és kábellel.
2014. aug. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom sajnos milyen videókártya van benne.Azt nem írtam, hogy laptopról van szó. Két hete vettem hozzá tápot, akkor lehet hogy az tette tönkre? Toshiba a laptop, de asust adtak hozzá. Az gond lehet?
2014. aug. 25. 10:15
 6/11 kata kata ***** válasza:

Nem biztos,hogy a töltőd miatt van ez.Próbáld ki monitorral is.És cserélj elemet benne.

https://www.youtube.com/watch?v=cg_wvp1YdSI

2014. aug. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Laptop esetében kicsit másabb a helyzet. Ebben az esetben én is azt mondom, hogy próbáld ki amit a #6-os írt!


Viszont ez szerviz gyanús. Laptopot szétszedni-összerakni, nem túl könnyű. Többnyire még az elemhez sem férsz hozzá rendesen, csak ha lebontod az egész alját.

2014. aug. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Rádugtam az asztali monitorját, és azt írja nincs jel. Köszönöm az eddigi segítséget!
2014. aug. 25. 10:34
 9/11 anonim ***** válasza:
#6 A videón a szerencsés helyzet látható. Nekem a múltkor egy siemens-t "atomjaira" kellett bontanom mire hozzá lehetett férni! :S
2014. aug. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kata kata ***** válasza:

#9

Pontos típus hiányában csak a márkára( Toshiba Satellite A200)-re és az elemre cuppantam rá.:)

2014. aug. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!