Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop akkuját feltöltöm...

Laptop akkuját feltöltöm 100%-ra. Másnap bekapcsolom, kiírja, hogy 2 óra 20 percre elég,97%-os töltöttség, aztán 5-10 perc múlva kikapcsol, mivel 3-5%-os a töltöttség. Vége az akkunak, vagy valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés

2014. aug. 26. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Megtortenhet, hogy vege. Mikori a gep?
2014. aug. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos az akkumlátor ment tönkre.

Nekem is volt ilyen, többször is, ilyenkor legfejjebb váltóáramról megy a gép.

Nem tudom, mióta használod, de vannak akkumlátorok, amik 2-3 év alatt mennek tönkre, vannak amik jóval többet is kibírnak.

Javaslom, hogyha továbbra is szeretnéd akkumlátorral használni a gépet, hogy keress rá a típusszámára az interneten, biztos, hogy kiad valamit. Sajnos újat kell venni.

2014. aug. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Használtan vettem, állítólag 2-3 éves a gép. Ezek szerint az akkuja nem jó. Van rá garancia, de nem tudom, az akkura érvényes-e, rákérdezek. Köszönöm a válaszokat.
2014. aug. 27. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!