Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopon néhány billentyűzet...

Laptopon néhány billentyűzet nem működik pedig semmi sem történt vele. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Nem folyt rá víz, nem esett le sehonnan. Konkrétan az r,I és u betűk nem működnek, valamint az "ő" sem, szòval azt sem mondhatnám, hogy azoknak van baja amit gyakran használnék.tudom ezt itthon valahogy orvosolni?

Ha nem akkor pesten tudtok valami helyet ahol jò áron megcsinálják? Ès ha igen kb mennyiért? Nincs több kérdés:D

Köszi előre is



2014. szept. 2. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én kérdésem volt, szintén laptop:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..


Szumma: tisztítani kell. :) Tisztító műhelyt sajnos nem tudok ajánlani, én is gugliznék.

2014. szept. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Két dolgot tehetsz szerintem :


1. Elviszed egy szakszervizbe (20 ezer minimum a komplett billentyűzet csere)


2. Veszel egy ugyanolyan tipusu laptopot valamelyik hirdetési oldalon aminek proci vagy képernyő problémája van kb 4-5 ezer meguszod ha találsz megfeleő laptopot) és a bilenytűzetet átrakod a sajátodba.


Ideglenes (vagy végleges) megoldás lehet a nem müködő billentyűk átdefiniálása másik bilenytűre (csak windows alatt működik) ehhez progi : [link]


Vagy ahogy a másik kérdésben irtad veszel egy USB/PS2 bilenytűzetet és azt használod mint külső billenytűzetet. (2-3 ezer Ft)


Sok sikert.

Üdv.

2014. szept. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!:)
2014. szept. 4. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!