Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az lenne a problémám, hogy...

Az lenne a problémám, hogy folyamatosan újraindul a gépem kékhalál nélkül. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

10hónapos gépem van és az utóbbi időben(kb1-2 hónapja) folyton ujraindul.Azt figyeltem meg,hogy ha online filmet nézek,akkor mikorra véget ért a film egyszerűen leáll és újraindul.Napközben nem szokta ezt csak ha pl.ugyhagyom a gépet zenehallgatás közben,akkor pár óra mulva egyszer csak ujraindul...Mit javasoltok? Konfig:

AMD FX-8350

Gigabyte radeon r9 280X

8gb RAM

XFX PRO 550W



2014. szept. 6. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet melege van. AIDA vagy EVEREST programmal figyeld a hőmérsékletét. Ha nincs, akkor a legegyszerűbb a win reinstall. Ha a probléma utána is fennáll, gari.
2014. szept. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 HUN_Sector ***** válasza:
Lehet a végét járja a tápod. Felmelegszik, majd egy elfüstölt kondi miatt újraindul. Nekem Gigabyte táppal volt ugyanez és egyre gyakoribbá vált. Szedd le a gépház borítását és nézd meg, mennyire melegedik a táp (a kezeddel, de óvatosan). Az enyém 70-80 fokosra felmelegedett már a végnapjaiban.
2014. szept. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, én is a tápra gyanakszom. Nekem az volt hogy nem bírt elég feszültséget leadni a kábelekben és emiatt leálltak a hardverek.
2015. márc. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!