Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SpeedFan szerint az alaplapi...

SpeedFan szerint az alaplapi chipkészletem 80celsius fok. Minden más program szerint nem, SpeedFan lehet a hibás vagy az alaplappal van gond?

Figyelt kérdés

Pasztázás megtörtént szóval a hűtőborda érintkezik a chippel... Viszont csak a SpeedFan szerint 80fokos a chip. Minden más program szerint egy hőmérséklet sem közelíti meg a 80fokot.

Valaki találkozott már ilyennel?

Szerintetek hol lehet a hiba?

Vagy a SpeedFannal lenne gond? Régóta ezt a programot használom,de gondom még nem volt vele...



2014. szept. 12. 20:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Speedfan már hibásan. Ha minden más jól mér, csak ez nem, akkor elég egyértelmű hol a hiba.
2014. szept. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Alapból én is erre gondoltam,viszont a SpeedFan szerint a Temp3. Vagyis ez az egyik chipkészlet lesz. Viszont más programban nem tudom hogy melyik ez a chipkészlet. Csak onnan következtettem hogy egyik hőmérséklet sem haladja meg a 80fokot...
2014. szept. 13. 13:41
 3/18 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az openhardver monitort.
2014. szept. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Megtörtént. Az Open hardver monitor szerint is a Temp3 80fokos. Miért lehet ez? Le is pasztáztam a Chipen lévő hűtőbordát...
2014. szept. 15. 11:53
 5/18 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam a hűtőborda ventillátoros hűtését,a borda le is hűlt mert érintésre langyos volt. Viszont a hőmérséklet ugyan úgy 80fok... Hol lehet a gond? Találkozott már ilyennel valaki??
2014. szept. 15. 12:07
 6/18 anonim ***** válasza:
Változik, vagy fix 80 fok?
2014. szept. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Folyamatosan 79-80fok között van...
2014. szept. 15. 20:07
 8/18 A kérdező kommentje:
Most kapcsoltam be a gépet,a hűtőborda épp hogy csal langyos. De a hőmérséklet megint csak 79fok. Szerintem tévesen mér,vagy a Bios küld téves adatokat...
2014. szept. 15. 20:09
 9/18 anonim ***** válasza:
No, akkor elmondom hát, amire magadtól is rájöttél: a szoftveres mérés nem mérés. Simán tévedhet, akár ilyen nagyot is.
2014. szept. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

És akkor mivel tudnám kimérni a tényleges hőfokot?

Már csak kíváncsiságképp is,mert így ha tényleg melegedne se tudom hogy melegszik...

2014. szept. 15. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!