Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A monitorom nem észleli a...

A monitorom nem észleli a csatlakoztatott eszközöket. Mi romlott el benne?

Figyelt kérdés

Valószínűsítem, hogy akkor rontottam el a dolgot, amikor RGB kábelen laptop volt rácsatlakoztatva működő állapotban, a DVI pedig az asztali géppel volt összekötve és véletlenül bekapcsoltam a PC-t. Ezután kezdődtek a problémák, hogy a laptop fel-le csatlakoztatta a monitort, miközben a laptop képét elvette, de a monitoron kép nem jelent meg a folyamatos fel-le csatlakoztatás hangja közben. El kellett telnie néhány percnek, mire rendesen használható volt. A PC-vel működtetve a képernyő kb. 10 percig sötét volt,ezidő alatt néha megjelent a monitoron a digital - analog felirat, mint bekapcsoláskor szokott, ami gyorsan el is tűnt, majd egyszer csak lett állandó kép.

Mostanra viszont fél óra után sem jelenít meg semmit. Milyen alkatrész ment tönkre benne és kb. mennyibe fog kerülni a javítása?



2014. szept. 21. 12:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!