Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » MSI H61M-P21 (MS-7680) alaplap...

MSI H61M-P21 (MS-7680) alaplap elbirna egy erősebb procit és egy erősebb videokártyát vagy érdemesebb újat venni?

Figyelt kérdés
A gépem adatai:-CPU:Intel Pentium G620 2.60 Ghz Sandy Bridge 32nm Technology.-Ram:4 Gb Single-Channel DDR3 532 Mhz (7-7-7-20).-Alaplap:MSI H61M-P21 (MS-7680).-Videokártya:ASUS EAH5670 Series.-Hard Drive:466Gb Samsung HD503HI ATA Device. Ha lehetséges mindenképen újitanék én egy erősebb procira, egy 2gb-os videokarira és plusz 4 Gb ramra gondoltam! Ha az alaplap jó lenne akkor olyan 60 ezret szánnék az új alkatrészekre de ha Alaplapot is kéne cserélni akkor többet az ártól függően!Tudnátok irni nekem olyan alkatrészeket amik passzolnának a gépbe ? És eggyáltalán érdemes e ezzel foglalkozni, vagy inkább vegyek egy új gépet, de azért akarnám újitani csak mert nem nagyon van most 130-150 ezrem egy új gépre! Köszi a válaszokat!

2014. szept. 25. 09:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!