Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ehhez a TP-LINK Router-hez...

Ehhez a TP-LINK Router-hez melyik a legújabb Firmware ami jó?

Figyelt kérdés

54M Wireless Router

Model No. TL-WR340G/TL-WR340GD

Firmware Version: 4.7.11 Build 101102 Rel.60376n

Hardware Version: WR340G v3 0815311C

[link]


Volt már 1-2 éve hogy frissítettem egy ilyesmit, most azonban félek attól hogy rossz verziót választok és elszúrom.



2014. szept. 30. 20:11
1 2
 11/13 anonim válasza:

POC fogd vissza magad, a te 86%-od sem sokkal van 50 felett és okkal nem 100%

Egyébként egyetértek 50% felhasználóval, ha frissíteni akar had frissítsen.

Nem a te dolgod miért akar frissíteni, ő kérdez te meg válaszolsz, ez a fórum és a kérdésfeltevés lényege


Kérdező, az azért tényleg érdekes hogy a matricán V2 van, az adminban meg V3 és még soha nem frissítetted :)

2014. okt. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Na jó!

P.O.C. és a másik kettő is befejezi de gyorsan!


a 2db 50%-os

jogosan mondta amit mondott, kérdeztem és kész, a miért pedig rám tartozik, nem pedig a kérdéshez! Ha eldöntöttem hogy meg akarom csinálni az az én dolgom, tudomásul vettem hogy elronthatom téma lezárva!


P.O.C. Gyakran egyszerűbb ráhagyni a másikra, és nem ugyanazt elkezdeni és visszavágni, csak nyugalom mert így te is csak egy vitázó lettél aki ráadásul csúnyább vita-troll lett mint a másik kettő együtt!


Annak pedig hogy valaki 50%-os meg van az oka, de a 85% sem az világegyetemura, annak is megvan az oka hogy csak annyi, szóval hátrább az agarakkal egyikőtök sem tökéletes...és én sem a viták elkerülése érdekében!


A továbbiakban szíveskedjünk a kérdésnél és a megoldás megtalálásánál maradni, vagy hallgatni ha nincs érdembeli hozzászólás!

2014. okt. 1. 23:26
 13/13 P.O.C. ***** válasza:

Értettem főnök! :)


Tehát, ha csavarható modelled van akkor 340GD -d van (mert a D a végén utal az antenna típusára "Detachable")

Ha fix antennás, akkor sima 340G

Itt vannak a firmware -ek a leszerelhetőhöz:

[link]

Itt meg simához: [link]

Ami a hardver verziót illeti. Mindig a készülék alján címke a mérvadó, a honlap is azt mutatja. Tehát ne azzal foglakoz, mi van a webes felületen.

Mivel itt nincs translate firmware egyből mehet felfele a legújabb (ha van hozzá)


Ajánlott szünetmentes tápot használni!

Sok sikert!

2014. okt. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!